کارجو
 

banner3

banner2

banner1

banner4

banner5

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

نظر سنجی

به نظر شما توافق 5+1 تا چه اندازه در بهبود معیشت مردم تاثیر گذار خواهد بود؟
مردم‌نو؛ مدیرعامل سازمان ملی زمین‌ و مسکن با اعلام تجهیز یگان حفاظت از اراضی ملی ‌و دولتی به سیستم هوایی وماهواره‌ای از تشکیل پرونده‌های متعدد تعرض به اراضی دولتی وملی در محاکم قضایی خبر داد و گفت: مقدمات راه‌اندازی سامانه جامع حفاظت از اراضی ملی‌ و دولتی در دست انجام است.

توسعه درونی شهرها چرا و چگونه؟

سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 22:05 / منتشرشده در خبر / بازدید : 5 مرتبه
مردم‌نو؛ توسعه پایدار زمانی اتفاق می‌افتد که به‌تمامی اجزا تشکیل‌دهنده شهر توجه شود و در توسعه درونی و در گسترش قلمرو فضایی، شهرهای امروزی کمتر از نظام برنامه‌ریزی تبعیت شده است؛ لذا برخی قابلیت‌ها ازجمله زمین‌های قابل بازیافت شهری و خصوصا زمین‌های خالی و بلااستفاده درون‌شهری، به‌خوبی شناسایی نمی‌گردد که با شناسایی این زمین‌های درون محدوده شهر، ضمن جلوگیری از گسترش افقی و بی‌برنامه از مزایای توسعه درونی استفاده نمود.

مدیریت بهینه منابع آب ضامن پایداری محیط‌زیست و پایداری سلامت انسان‌هاست

سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 22:18 / منتشرشده در خبر / بازدید : 4 مرتبه
مردم‌نو؛ مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران بر ضرورت مدیریت بهینه منابع آب، به‌منظور دستیابی به پایداری محیط‌زیست و در نتیجه پایداری سلامت انسان‌ها در جهان تاکید کرد.

90 درصد امضاها در نظام‌مهندسی فروخته می‌شود

سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 22:05 / منتشرشده در خبر / بازدید : 6 مرتبه
مردم‌نو؛ نشست بررسی نقش سازمان نظام‌مهندسی ساختمان و نظارت بر ساخت‌وساز با حضور، محمدجواد عرفانیان‌جم، مشاور معاون مسکن وزارت راه‌وشهرسازی و منصور بهادری، نایب رئیس سازمان نظام‌مهندسی کشور در استودیو گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما برگزار شد.

بازگشت دولت به سیاست مسکنی دو دهه قبل

سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 22:03 / منتشرشده در خبر / بازدید : 5 مرتبه
مردم‌نو؛ بی‌توجهی به موضوع مسکن در دولت یازدهم موضوعی است که طی چند سال اخیر همواره انتقادات زیادی را به‌دنبال داشته و در رسانه‌های مختلف به آن پرداخته شده است. عدم تولید و ساخت مسکن در سال‌های گذشته و نابرابری عرضه و تقاضا، مهمترین عامل افزایش مستاجران به 40 درصد بوده که همین موضوع به‌طور مستقیم منجر به بالارفتن اجاره‌بها شده و این در حالی است که بخش زیادی از افرادی هم که صاحب‌خانه هستند، تحت عنوان بد مسکن شناخته می‌شوند. این تضاد و تناقض در شرایطی که بیش از 5/2 میلیون خانه خالی در کشور وجود دارد، حاکی از یک موضوع مهم است و آن اینکه اختلاف طبقاتی در کشور بیداد می‌کند.

دعواهای تلگرامی، نسل جدید دعواها بشر، دوباره به جنگل پناه خواهد برد

سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 22:01 / منتشرشده در خبر / بازدید : 8 مرتبه
آزاده محمودی- مردم‌نو؛ «اردیبهشت امسال سه نوجوان از اهالی روستای اسکومحله امامزاده عبدا... آمل به‌دلیل اختلاف و مشاجره در فضای مجازی با یکدیگر درگیر شدند که در این بین یکی از آن‌ها به‌علت شدت جراحات ناشی از ضربات چاقو به قتل رسید. » اگر فقط یک گشت کوتاه در اینترنت بزنید، می‌توانید چندین مورد نزاع منجر به قتل را که از جر و بحث در گروه‌های اجتماعی نظیر تلگرام و وایبر و اینستاگرام و ... آغاز شده‌اند، بیابید. چرا راه دور برویم؟ نگاهی به روابط فامیلی و کاری خود بیاندازید؛ چند مورد بحث، دعوا، قهر و حتی طلاق پیدا می‌کنید که از دنیای مجازی و این گروه‌های قارچ‌گونه شروع شده‌اند؟ یک‌بار لیست مخاطبین خود را بررسی کنید، چند مورد عکس پروفایل می‌بینید که پر از طعنه برای مخاطبین مخصوص انتخاب شده‌اند؟

«جا گذاشتن کتاب»

سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 22:00 / منتشرشده در خبر / بازدید : 4 مرتبه
رول هورنباکر نخستین کسی بود که این حرکت را انجام داد. او یک فروشنده کامپیوتر در ایالت میسوری آمریکا بود و نام این رفتار را Book Crossing گذاشت؛ یعنی کتاب در گردش.

ارث‌بری از حق کسب و پیشه

سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 21:59 / منتشرشده در خبر / بازدید : 7 مرتبه
زهرا نصیری - پیچیدگی روابط در حوزه‌هاي مختلف زندگي انسان، منجر به ايجاد قوانين فراواني شده است که گاهي گستردگي آن موجب سردرگمي نيز مي‌شود. اما ناگفته پيداست که در عصر کنوني لازم است هر شهروندي نسبت به قوانين جاري کشور آگاهي لازم را داشته باشد تا در تعاملات خود دچار مشکل نشود. در اين راستا برآنيم که در اين ستون مسائل مربوط به حوزه‌هاي مختلف حقوقي را در قالب پرسش‌هاي مردمي مطرح کرده و  راهکار لازم را درخصوص سوال طرح شده ارائه دهيم. لذا شهروندان محترم مي‌توانند سوالات حقوقي خود را از طريق آدرس ايميلاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید يا شماره پيامک 30007213 به دفتر روزنامه ارسال کنند تا در شماره‌هاي آتي روزنامه توسط کارشناسان حقوقي به آن‌ها پاسخ داده شود. لازم به یادآوری است که پاسخ‌های حقوقی ارائه‌شده در این ستون، اعتباری هستند و چنانچه سوال مطرح‌شده مربوط به پرونده جاری در دادگاه باشد، رای و نظر دادگاه که براساس اسناد و مدارک ارائه‌شده، متقن خواهد بود.

مراحل تکامل کودک بازی با کودک از اولین روز تولد

سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 21:55 / منتشرشده در خبر / بازدید : 4 مرتبه
مردم‌نو؛ نقش بازی کردن در رشد و تکامل ذهنی و جسمی کودک قابل انکار نیست. چنانچه حتی توصیه می‌شود با نوزادان چند روزه بازی‌هایی مطابق با سن و شرایط آن‌ها ترتیب داده شود. براساس اطلاع مرکز بهداشت شهرستان زنجان با نوزاد یک روزه تا یک هفته‌ای می‌شود این‌طور بازی کرد؛ فرصت‌هایی را برای نوزاد خود فراهم کنید تا کودک شما ببیند، بشنود و دست و پای خود را آزادانه حرکت دهد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تأکید بر اینکه مردم به‌راحتی برای خرید نیم‌لیتر آب بسته‌بندی شده ۶۰۰ تومان پرداخت می‌کنند، در حالی که فروش ۲ هزار بطری از سوی این شرکت به مردم ۶۰۰ تومان است، گفت: تا زمانی که اقتصاد آب اصلاح نشود، مردم از نصب لوازم کاهنده مصرف خودداری کرده و مصرف آب کنترل نخواهند شد.
صفحه1 از1063
 

1385 - 1394 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به روزنامه مردم نو می باشد .