کارجو
 

banner3

banner2

banner1

banner4

banner5

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

نظر سنجی

به نظر شما توافق 5+1 تا چه اندازه در بهبود معیشت مردم تاثیر گذار خواهد بود؟

انتشار تصاویر نامناسب و اغواکننده عوام‌فریبی است

(0 رای‌ها)
مردم‌نو؛ کنفرانس خبری معاون سیاسی و امنیتی استاندار، رئیس ستاد انتخابات و دبیر ستاد انتخابات استان در استانداری با محوریت موضوع انتخابات برگزار شد. در این جلسه ادریس سالاری- مدیر روابط‌عمومی استانداری با اشاره به گرامیداشت روز روابط‌عمومی، دسترسی به اطلاعات را برای دنیای امروز ضروری‌تر از برآورده شدن نیازهای اولیه و حتی مهم‌تر از نان شب عنوان کرد.
انتشار تصاویر نامناسب و اغواکننده عوام‌فریبی است در ادامه این کنفرانس خبری، معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان ضمن تشکر از نقش موثر امام جمعه زنجان در ایجاد آرامش در روزهای انتخابات، اظهار داشت: کلیه ستادهای انتخاباتی همکاری نسبتا قابل قبولی با ما داشتند و همین‌طور توانستیم در این مدت با هیئت‌های نظارت و اجرایی در هر دو بخش ریاست‌جمهوری و شوراها همراهی و تعامل مناسبی داشته باشیم. موسوی در ادامه از اطلاع‌رسانی مطبوعات، جراید و کلیه رسانه‌ها در استان تشکر کرد.
 در ادامه این نشست، دبیر ستاد انتخاباتی استان تهمیدات در نظر گرفته‌شده برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات را شامل آموزش مقدماتی نیروها از 6 ماه پیش از شروع انتخابات و همین‌طور آموزش تخصصی فرمانداران و بخشداران از طریق وزارت کشور و استانداری عنوان کرد و افزود: در این مدت بیش از 10 هزار نفر از افراد به‌صورت علمی و کاربردی تحت آموزش‌های لازم قرار گرفته‌اند تا در روز 29 اردیبهشت‌ماه شاهد برگزاری انتخابات باشکوهی در سطح استان باشیم. مهدوی همچنین اعلام کرد: نحوه برگزاری انتخابات در زنجان، ابهر و خرمدره به‌صورت تمام‌الکترونیک خواهد بود و اعضای هر شعبه بین پنج الی هفت نفر هستند. اعضای شعبه افرادی هستند که آموزش‌های لازم را دیده‌اند. مهدوی همچنین عنوان کرد: کلیه ملزومات انتخابات فراهم و به فرمانداران و بخشداران واگذار شده است. همچنین میان هیئت‌های نظارت ریاست‌جمهوری و هیئت‌های نظارت بر انتخابات شوراها نیز تعامل خوبی ایجاد شده است و به‌طور کلی می‌توان عنوان کرد که فضای حاکم بر استان در حال‌حاضر فضای همدلی و مشارکت است. تمامی عوامل اجرایی دست به دست هم داده‌اند تا در روز جمعه شاهد مشارکت حداکثری مردم باشیم.
در ادامه این نشست، موسوی- معاون سیاسی و امنیتی استاندار در پاسخ به سوال مردم‌نو مبنی‌بر اینکه با توجه به وفور انواع تبلیغات کاندیداهای شورای شهر چه اقدامات مقابله‌ای با این رویدادها می‌شود و آیا به هر قیمتی می‌توان تنور انتخابات را گرم نگه داشت و با هر ترفندی مردم را به صحنه آورد نیز عنوان کرد: آنچه در سطح شهر شاهد آن هستیم، ماجرایی نیست که ما به آن دامن زده باشیم. تصاویر نامزدهای انتخاباتی چندین‌بار از سوی ما کنترل شد تا ثبت با سند برابر باشد، اما متاسفانه این مسئله اتفاقی بود که خود افراد به آن دامن زدند.
مهدوی دبیر ستاد انتخابات نیز در پاسخ به این سوال عنوان کرد: تلاش ما اجرای قانون بوده است. چنان که پوسترهای نامناسب برخی از کاندیداها بارها و بارها از سطح شهر جمع‌آوری شد، اما زمانی که عکسی از پشت‌بام خانه‌ای آویخته می‌شود، دیگر نمی‌توان بدون حکم قضایی وارد حریم شخصی فرد شد. مهدوی در ادامه انتشار تصاویر نامناسب و اغواکننده را عوام‌فریبی نامید و افزود: هرچند که تخلفات به ستاد پیشگیری از تخلفات ارجاع داده شده است، اما متاسفانه زمینه اجتماعی تمایل به این نوع تخلفات مسبوق به سابقه است.
در بخش دیگری از این نشست خبری، معاون سیاسی و امنیتی استاندار درخصوص تمهیدات امنیتی اندیشیده‌شده برای برگزاری انتخابات در آرامش و در امنیت، اظهار داشت: همان‌طور که همه می‌دانید شرایط پیش از انتخابات به‌گونه‌ای بود که هرکدام از نامزدهای ریاست‌جمهوری که به استان آمدند، توانستند در امنیت و آرامش کامل به سخنرانی بپردازند. همچنین برای برقراری هرچه بهتر و بیشتر امنیت و آرامش در جامعه، در روزهای انتخابات اطلس امنیتی به ثبت رسیده است. به‌علاوه باید عنوان شود که حوزه قضایی نیز در این مدت بهترین و ارزشمندترین همکاری را در نهایت همدلی و همراهی با ما داشتند. موسوی در ادامه تعداد شعب اخذ رأی در سطح استان را 926 شعبه اعلام کرد و افزود: 259 شعبه الکترونیکی در استان وجود دارد که در شهرهای زنجان، ابهر و خرمدره مستقر می‌شوند. همین‌طور 296 شعبه سیار اخذ رأی نیز برای روستاهای با جمعیت کمتر از 20 خانوار در نظر گرفته شده است که هرکدام از آن‌ها می‌توانند بین سه تا چهار روستا را پوشش دهند. 630 شعبه ثابت نیز در سطح استان برپا خواهند شد که برای هرکدام از آن‌ها 18 نفر نیرو حضور دارند. موسوی همچنین اعلام کرد: هیچ نقطه‌ای از استان وجود ندارد که تدابیری برای اخذ رأی در آن‌ها اندیشیده نشده باشد. حتی در بیمارستان‌ها و ندامتگاه‌ها و هر کجایی که یک هموطن حضور دارد، امکان رأی دادن برای او فراهم است. معاون سیاسی و امنیتی استاندار در ادامه از حضور 17 هزار رأی اولی در انتخابات امسال خبر داد. وی همچنین تعداد واجدین شرایط را از جمعیت یک میلیون و 50 هزار نفری استان، بیش از 700 هزار نفر اعلام کرد.
ارتباط با سردبير
news@zanjannews.com
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

1385 - 1394 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به روزنامه مردم نو می باشد .