کارجو
 

banner3

banner2

banner1

banner4

banner5

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

نظر سنجی

به نظر شما توافق 5+1 تا چه اندازه در بهبود معیشت مردم تاثیر گذار خواهد بود؟

نایب رئیس کمیسیون مجلس در اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر عنوان کرد: شبکه ملی اطلاعات به معنای محدودیت کاربران نیست

(0 رای‌ها)
حمیده بلوری- مردم‌نو؛ سومین جشنواره رسانه‌‌ای ابوذر با حضور نایب‌رئیس کمیسیون مجلس و جمعی از مدیران استانی در سالن شهریاری صدا و سیمای مرکز استان برگزار شد. این جشنواره به‌گفته متولیان امر با دریافت 562 اثر از سال گذشته کار خود را آغاز کرد و آثار ارسال‌شده در هفت محور شامل اقتصاد مقاومتی، امر به معروف و نهی از منکر، سبک زندگی و حقوق شهروندی، امنیت اجتماعی و بخش‌های آغاز مورد بررسی و داوری قرار گرفت و آثار برتر مورد تجلیل و تقدیر واقع شد. در این مراسم فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) اعلام کرد: شرایطی که اکنون در آن قرار داریم، حساس‌ترین شرایط جبهه جنگ نرم در مبارزه با استکبار است.
نایب رئیس کمیسیون مجلس  در اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر عنوان کرد: شبکه ملی اطلاعات  به معنای محدودیت کاربران نیست دشمن با تمام توان خویش علیه انقلاب و اسلام ورود پیدا کرده و تلاش برای از بین بردن اسلام و تغییر سبک زندگی از اهداف دشمنان است. ایجاد تفرقه و جنگ داخلی، غارت سرمایه‌های ملی و اموال مسلمانان و همین‌طور ادامه جنگ و خونریزی در منطقه از اهداف دیگر استکبار جهانی است. در این میان رسانه‌ها به‌عنوان مقابله‌گران و جنگنده‌های جبهه جنگ نرم وظیفه دارند که طبق فرمایش رهبر انقلاب با اطلاع‌رسانی صادقانه و طرح تبادل آزاد افکار در جامعه به دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی بپردازند. سردار کرمی در ادامه افزود: ایجاد روحیه ناامیدی و تخریب سپاه و بسیج و دور کردن مردم از ولایت‌مداری از اهداف دشمنان است و امروز وظیفه رسانه در قبال این حرکت‌ها تقویت روحیه انقلابی و توجه به سیره اهل‌بیت و سیدالشهدا(ع) است.
در ادامه این جلسه حجت‌السلام و المسلمین پژمان‌فر - نایب‌رئیس کمیسیون مجلس - گفتمان‌هایی که با شروع انقلاب اسلامی در ایران شکل گرفت را سبب ایجاد امید فراوان در میان جامعه اسلامی توصیف کرد و آن‌را برهم‌زننده بازی سیاستمداران در دنیا دانست.
 نایب‌رئیس کمیسیون مجلس همچنین درخصوص بیمه خبرنگاران، تصریح کرد: لایحه بیمه براساس اصل 75 بارها مورد پیگیری قرار گرفته است و اگر دولت در چند ماه آتی این لایحه را به مجلس نفرستد، ما به‌صورت طرح آن‌را مطرح خواهیم کرد.
حجت‌السلام والمسلمین پژمان‌فر درخصوص تاثیر ناخوشایند فضای مجازی نیز عنوان کرد: اکنون 26 یا 27 میلیون نفر در کشور ما عضو فضای تلگرام هستند. این در حالی است که در اکثر کشورهای جهان شبکه‌های اینترنتی داخلی باکیفیت مناسب در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. نایب‌رئیس کمیسیون مجلس همچنین تاکید کرد: شبکه ملی اطلاعات به معنای ایجاد محدودیت برای کاربران نیست. وی در ادامه اظهار داشت: شبکه‌های بانکی و فضاهای مجازی که از طریق شبکه‌های داخلی ایجاد می‌شوند، هیچگونه محدودیتی برای کاربران به‌دنبال نداشته و مزیت مهم آن‌ها این است که سرمایه‌های ملی از کشور خارج نمی‌شود. در حال‌حاضر خدمات اینترنتی در کشور بسیار محدود است که با راه‌اندازی شبکه‌های داخلی این مشکل نیز رفع خواهد شد.
ارتباط با سردبير
news@zanjannews.com
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

1385 - 1394 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به روزنامه مردم نو می باشد .